Xگروه بین المللی HSE IRAN
گروه بین المللی ایمنی بهداشت

رباط دکور :: دکوراسیون داخلی مجلل با یک رنگ متفاوت
 
چت روم
نام:
ایمیل:
پیام:
وضعیت آب و هوا


اوقات شرعی
دکوراسیون داخلی مجلل با یک رنگ متفاوت
بنام خدا
دکوراسیون داخلی مجلل با طراحی و رعایت نکات دکوراتوری و داشتن ایده و خلاقیت که برای تغییرات مهم است تحقق می یابد. بخش بخش خانه می تواند با استفاده از رنگ طلایی زیباتر شود.دکوراسیون منحصر به فرد و مجللی می توان با استفاده از رنگ طلایی در خانه خلق کرد و با ایجاد تغییرات بسیار کوچک خانه را جذاب و زیبا نمود.
دکوراسیون داخلی
از اتاق پذیرایی شروع می کنیم جایی که اکثر افراد به دکوراسیون و تزیینات آن اهمیت بیشتری نسبت به اتاق های دیگر خانه می دهند. ترکیب های ماهرانه با رنگ طلایی اتاق پذیرایی مجلل را نتیجه می دهد که در این میان ترکیب رنگ مشکی و طلایی و یا ترکیب آبی و طلایی از پیشنهادات دکوراتورها است.
به اتاق خواب می رویم جایی که ایجاد حس آرامش در ان حرف اول در دکوراسیون را می زند. همانطور که می دانید زرق و برق رنگ طلایی اجازه نمی دهد که زیاد از ان در اتاق خواب استفاده کرد و بهتر است از رنگ طلایی در اکسسوارها و یا لبه های سرویس خواب و کوسن ها استفاده کرد اما اگر اتاق خواب مدرن شما ساده و یکدست است از یک کاغذ دیواری طلایی شلوغ می توانید استفاده کنید.آشپزخانه بخشی است که در پایین ترین رده ی استفاده از رنگ طلایی در خانه قرار دارد. اکثر دکوراتورهای ماهر دنیا استفاده از رنگ طلایی را تنها به صورت نواری در اطراف کابینت ها و یا سرامیک میانی کابینت ها پیشنهاد می کنند.تاریخ انتشار: 1396/12/27 || بازدیدها: 0
نظرات

پست نظرات
نام:


ایمیل:


عنوان:


نام سایت:


نظرات:

كد:


پانل کاربران
فراموشی کلمه عبور
عضویت
نظر سنجی
آمار سایت

» بازدید امروز : 43
» بازدید دیروز : 97
» بازدید هفتگی : 140
» بازدید ماهیانه : 941
» بازدید سالانه : 7388
» کل بازدیدها : 7388